uniphar

Działamy na polskim rynku od ponad 20 lat.

Spółka UNIPHAR działa na polskim rynku prawie 20 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiele innych atutów, w tym wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, własny park maszynowy, niezbędne zaplecze magazynowe. Stosowane przez nas surowce pochodzą od certyfikowanych producentów krajowych i zagranicznych. W naszej działalności wyznajemy zasadę, iż idealny produkt może powstać tylko z najwyższej jakości składników. Trwale też inwestujemy w rozwój zarówno kompetencji pracowniczych jak i infrastruktury technicznej. Nieustannie pracujemy nad utrzymaniem dobrych relacji z dostawcami komponentów, prowadzimy audyty u wytwórców oraz dbamy o zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw.

Podstawowa działalność obejmuje:

projektowanie, produkcję, magazynowanie i sprzedaż produktów własnych (suplementy diety). Od kilkunastu lat świadczymy też usługi w zakresie produkcji kontraktowej, która obejmuje wszystkie etapy niezbędne do uzyskania gotowego produktu. W naszym zakładzie produkcyjnym specjalizujemy się w wytwarzaniu preparatów w formie tabletek twardych, tabletek musujących, kapsułek miękkich, saszetek
oraz proszku.

Realizowana przez nas produkcja prowadzona jest w oparciu o wysokie standardy jakościowe, które wynikają z wdrożenia systemów jakości m.in. ISO 9001, HACCP, GMP oraz GHP. Warto podkreślić, że stosujemy procedury, które zostały opracowane zgodnie z międzynarodowymi normami jakości oraz aktualnymi wymaganiami określonymi w przepisach prawa krajowego i międzynarodowego. Podlegamy okresowym audytom jak również stałemu nadzorowi urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej (PIS).

UNIPHAR swoim kontrahentom zapewnia najwyższą jakość na każdym etapie produkcji i kompleksowe podejście do realizowanych zleceń. Tworzymy preparaty od podstaw, czyli od wstępnej koncepcji poprzez przygotowanie receptur, wykonanie prób technologicznych, badania, projektowanie opakowań po magazynowanie i dystrybucję.