Melatorin – Dobry sen

 

Melatorin to spokojny i Zdrowy Sen!

Naturalny i bogaty skład!

  

Problemy ze snem, bezsenność lub kiepska jakość snu to problem, który dotyka sporą część populacji na świecie. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Amerykańską Akademię Medycyny Snu, około 10% ludzi na całym globie zmaga się z przewlekłą  bezsennością, a bezsenność okresowa dotyka aż 30% z nas. Przyczyny takiego stanu rzeczy są różne: szybkie życie, stres, zbyt ciężka praca, choć czasem ma to również związek z chorobą lub uwarunkowaniem genetycznym. Wiadomo jednak, że zdrowy, głęboki sen to podstawa naszego funkcjonowania na co dzień. I właśnie dlatego naturalny środek Dobry Sen Melatorin pomoże przespać noc i zregenerować siły.

Czym skutkują niedobory snu?

Bezsenność okresowa, czyli taka, która trwa krócej niż trzy miesiące może nas pozbawić energii i radości życia, ale na dłuższą metę, konsekwencje są o wiele poważniejsze. Brak snu osłabia organizm i sprzyja rozwojowi takich chorób, jak cukrzyca, otyłość czy depresja. Właśnie dlatego problemów z zasypianiem nie warto ignorować. Sięgnięcie po bogaty, a jednocześnie naturalny środek, to bezpieczne rozwiązanie, które pomoże uporać się z problemem.

Dobry Sen Melatorin – moc naturalnych składników

Preparat Dobry Sen Melatorin powstał z myślą o tym, aby realnie pomagać i w żaden sposób nie szkodzić. Nie uzależnia, nie powoduje skutków ubocznych, za to ułatwia zasypianie i sprzyja regeneracji organizmu. Kapsułki bazują na takich składnikach, jak melatonina, dzięki której zasypiamy szybciej i lepiej śpimy, oraz melisa lekarska, która odpręża i relaksuje. Produkt zawiera w sobie również walerianę, passiflorę, magnez (bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego), chmiel i witaminę B6. Wszystkie składniki działają na nasz organizm rozluźniająco, ułatwiają zasypianie i regulują późniejszy spokojny sen.

Najlepsza cena w stosunku do jakości

Dobry Sen Melatorin to środek o wyjątkowo bogatym składzie, dzięki czemu jest naprawdę skuteczny. Porównując go do innych, wiodących preparatów na rynku, łatwo zauważyć różnicę. Nie bez znaczenia pozostaje również bardzo dobra cena, co przy miesięcznej kuracji jest sporą oszczędnością.

Poniżej znajduje się porównanie substancji czynnych i cen wybranych najpopularniejszych preparatów:

 Składniki/Nazwa Dobry Sen Melatorin Doppelherz Activ Na Sen Forte Persen Noc Dobry Sen Forte
Melatonina x x   x
Passiflora x     x
Waleriana (kozłek lekarski) x   x  
Melisa x x   x
Chmiel x x   x
Magnez x x    
Witamina B6 x x   x
Lawenda   x    
Cena: 19,9 79,9 12,9 13,7

Szczegóły na temat Dobry Sen Melatorin można znaleźć na stronie http://wordpress2346395.home.pl/autoinstalator/wordpresspluslscache/produkt/dobry-sen-melatorin/.

Coś na stres i regenerację organizmu

Sen działa na nas kojąco i pozwala się zregenerować, dzięki czemu za dnia mamy więcej energii i możemy realizować zamierzone cele. Jednak składniki zawarte w Dobry Sen Melatorin wspomagają organizm również w walce ze stresem. Preparat koi nerwy, ułatwia relaksację, pozwala nam lepiej odpoczywać nie tylko w trakcie snu, ale przez całą dobę. W dzisiejszych czasach, gdy stres towarzyszy nam bezustannie, warto skorzystać z siły natury.

Reasumując, trzeba mieć na uwadze, że dobry, spokojny sen ma fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia. Układ nerwowy odpoczywa, mózg się regeneruje na poziomie komórkowym (jego aktywność niemal całkowicie zanika w najgłębszej fazie snu), mięśnie się rozluźniają. Dbajmy o dobry sen, codziennie.

Melatorin – spokojny sen dzięki naturalnym składnikom