Hurtownia internetowa dla aptek „UNIPHAR” 

Nowoczesny, ogólnopolski kanał dystrybucji na rynku farmaceutycznym.

W kwietniu 2020 roku Spółka Uniphar uruchomiła nowoczesną sprzedażową platformę internetową dla Wszystkich aptek w kraju.

Direct to Pharmacy (DTP) – bo o nim mowa, to system polegający na dostarczaniu preparatów od producenta bezpośrednio do apteki. Taki system gwarantuje, że każda apteka w Polsce będzie miała stały dostęp do produktów firmy. Towar wysyłany jest w ciągu maksymalnie 24h i dostarczany, nawet do aptek w najdalszych zakątkach kraju, za pośrednictwem wyspecjalizowanego dostawcy.

Dla pacjentów oznacza to, że nie muszą już przemieszczać się od apteki do apteki w poszukiwaniu popularnych preparatów UNIPHAR (jak np.: Asparaginian Extra, Dobry Sen Forte, Calcium Krystalicznie Czyste, Asparaginian CardioDuo), tylko mogą je zamówić u swojego farmaceuty w najbliższej aptece. System DTP umożliwia również natychmiastowy dostęp do wszystkich nowych preparatów, które Spółka wprowadza na rynek (NOWOŚCI – zobacz tutaj).

Dla osób, które preferują dostawy bezpośrednio na adres domowy, Uniphar uruchomił sklep internetowy – http://wordpress2346395.home.pl/autoinstalator/wordpresspluslscache/sklep/, w którym oprócz preparatów swej produkcji, oferuje produkty z kategorii „Żywność funkcjonalna”. Są to unikatowe w skali światowej preparaty: Fit cukier, Super Sól. Szczegółowe opisy dostępne są po kliknięciu w link: http://wordpress2346395.home.pl/autoinstalator/wordpresspluslscache/zywnosc-funkcjonalna/.