Esse Hepar Super Premium – pożegnaj wzdęcia i problemy z niestrawnością  

Lubisz golonkę z frytkami albo staropolski bigos? Kto nie lubi! Niestety nie każdy może. Ale każdy może wspomóc się suplementem diety Esse Hepar Super Premium. Z nim możesz jeść, co chcesz.

Esse Hepar Super Premium – pożegnaj wzdęcia i problemy z niestrawnością

Dieta jest przyjemnością tylko wtedy, gdy przechodzimy na nią świadomie i dobrowolnie. Gorzej, gdy ograniczenia w spożywaniu ulubionych dań są wymuszone przez problemy żołądkowo-jelitowe. Jeśli też na takowe cierpisz, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Esse Hepar Super Premium to preparat, dzięki któremu pożegnasz niestrawności i wzdęcia, wyrównasz poziom cholesterolu a nawet schudniesz! A wszystko to w oparciu o naturalne składniki.

Kiedy warto sięgnąć po Esse Hepar Super Premium?

Esse Hepar Super Premium jest pomocne gdy:
– masz problemy z trawieniem – wspomaga proces trawienia w każdym odcinku układu pokarmowego: wątroby, jelit i trzustki,
– twoja wątroba potrzebuje wsparcia – wspiera regenerację wątroby i jej zdrowie
– masz za wysoki poziom złego cholesterolu lub chcesz schudnąć – pomaga w odchudzaniu się i utrzymaniu dobrego poziomu cholesterolu,
– chcesz przeprowadzić oczyszczanie organizmu z toksyn np. po długotrwałej kuracji lekami lub po spożyciu alkoholu.
– masz problemy z zaparciami – Esse Hepar Super Premium ułatwia uregulować codzienne wypróżnianie.

Esse Hepar Super Premium – skład

Zanim sięgniemy po jakikolwiek suplement diety, warto zapoznać się z jego składem. W przypadku Esse Hepar Super Premium mamy do czynienia z substancjami pochodzenia naturalnego, nie zawiera sztucznych wypełniaczy. Pięć najważniejszych składników Esse Hepar Super Premium znamy dobrze z kuchni. Niektóre na pewno są w każdym domu.

  • Karczoch – jadalna roślina, znana głównie z kuchni śródziemnomorskiej, coraz częściej spotykana na stołach całej Europy. Wspomaga pracę wątroby i pomaga unormować poziom cholesterolu. Polecana osobom, które chcą schudnąć.
  • Kurkuma – przyprawa kuchni azjatyckiej, wykorzystywana też w ziołolecznictwie i kosmetyce. Wspiera pracę wątroby i zapobiega odkładaniu się w niej tłuszczu.
  • Pieprz czarny – przyprawa pochodząca z Indii, uprawiana w różnych regionach globu. Wspiera naturalne funkcje trawienne organizmu, pomaga utrzymać prawidłową wagę. Jest też aktywatorem dla innych ziołowych składników aktywnych, które w kontakcie z pieprzem działają silniej.
  • Koper włoski – nie jest tym samym, co popularny koperek, którym posypujemy ziemniaki. Inna nazwa kopru włoskiego to fenkuł – dwuletnia roślina z rodziny selerowatych. W kuchni wykorzystywana między innymi jako afrodyzjak. Koper włoski wspiera regularne wypróżnianie się i prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.
  • Ostropest plamisty – popularna i często spotykana na dzikich łąkach roślina, czasem mylona z ostem. Ostropest przyczynia się do regeneracji komórek wątroby, ułatwia też oczyszczanie organizmu z toksyn.
  • Oprócz tych składników w Esse Hepar Super Premium znajdują się inne składniki które mają korzystny wpływ na naszą wątrobę, takie jak Asparaginian L-ornityny, który bierze udział w dwóch najważniejszych procesach detoksykacji w organizmie, L-arginina, jeden z najważniejszych aminokwasów który ma wpływ na układ krwionośny, odpornościowy, przemianę materii i regenerację tkanek twardych i miękkich. Uzupełnieniem do tych wszystkich składników jest zestaw witamin z grupy B, czyli B2, B6 i B12 które są potrzebne dla prawidłowej pracy wątroby i detoksykacji organizmu.

Esse Hepar Super Premium – to musisz wiedzieć

Esse Hepar Super Premium to preparat neutralny w smaku. Przyjmowanie go nie wiąże się z żadnymi negatywnymi odczuciami. Jest łatwy do przełknięcia a receptura została tak opracowana, by przedłużyć jego działanie. Właśnie dlatego wystarczy jedna tabletka na dobę, by kompleksowo wspomóc pracę układu trawiennego, nie trzeba pamiętać o przyjmowaniu go podczas dwu lub trzech posiłków dziennie.

Esse Hepar Super Premium jest suplementem diety dla osób dorosłych. Nie zaleca się podawania go dzieciom. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym w sprawie przyjmowania Esse Hepar Super Premium.

Suplement diety nie powinien być zamiennikiem zdrowej i zbilansowanej diety. Warto zadbać o codzienną porcję owoców i warzyw w menu. Osoby, które chcą schudnąć, muszą pamiętać o codziennej dawce ruchu – żadna tabletka w magiczny sposób nie spowoduje zrzucenia wagi.

Esse Hepar Super Premium – maksimum korzyści i najlepsza cena

Mogłoby się wydawać, że tak wszechstronny i skuteczny suplement diety będzie drogi. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie! Esse Hepar Super Premium zawiera więcej aktywnych składników niż podobne, dostępne na rynku suplementy diety, a kosztuje mniej!

Jedno opakowanie Esse Hepar Super Premium zawiera 30 kapsułek i wystarcza na miesiąc regularnej kuracji. Jego cena to niespełna 20 zł, czyli koszt dużej kawy z ciastkiem w kawiarni. Warto zamienić jeden słodki deser w miesiącu na opakowanie Esse Hepar Super Premium. To nie tylko krok do zdrowia, ale i urody, bo wszelkie problemy z trawieniem odbijają się na kondycji skóry i włosów.

Poniżej jest porównanie najbardziej popularnych preparatów na wątrobę, według substancji aktywnych i dawkowania.

Substancja aktywna Esse Hepar Super P. Hepaslimin Hepatil HEPAROL Proliver wątroba Essentiale Forte
wyciąg z ziela karczocha x x x x
wyciąg z nasion ostropestu x x
wyciąg z kopru włoskiego x
wyciąg z kłącza kurkumy x
wyciąg z pieprzu x
asparaginian L-ornityny x x x x
L-arginina x
witamina B1
ryboflawina (witamina B2) x
witamina B5
witamina B6 x
witamina B12 x
cholina x x x x
z ostrokrzewu paragwajskiego x
wyciąg z korzenia cykorii x x
Wyciąg z ostryżu  x
glukonian cynku x
wyciąg z zielonej herbaty x
Ilość w opakowaniu 30 kapsułek 30 tabletek 40 tabletek 30 tabletek 30 tabletek 30 kapsułek
Substancje wypełniające (tabletkujące) nie tak tak tak tak nie
cena 18,99 8,99 12,69 8,99 10,39 19,99
Dawkowanie 1 kapsułka dziennie 6 tabletek dziennie 3-6 tabletek dziennie 3 tabletki dziennie 6 tabletek dziennie 3-6 kapsułek dziennie
Cena na dzień* 0,63 1,80 0,95 0,90 2,08 2,00

 * Cena na dzień oznacza cenę wyliczoną na podstawie ilości dni na które wystarcza ilość tabletek lub kapsułek w opakowaniu.

Esse Hepar Super Premium – i czuję się dobrze!