O tym jak ważne są zdrowe zęby i kości nie trzeba nikomu przypominać. Tylko w jaki sposób o nie zadbać każdego dnia? Z pomocą przychodzi Calcium Krystalicznie Czyste!

Calcium Krystalicznie Czyste – nie tylko kości i zęby.

Jeśli myślisz że działanie wapnia ogranicza się jedynie do wzmocnienia kości i zębów to śpieszymy z wyjaśnieniem, jak wiele korzyści będzie miało za sobą uzupełnienie diety o Calcium Krystalicznie Czyste! Czy wiesz, że dobrze przyswojony wapń będzie miał wpływ również na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, enzymów trawiennych czy właściwy przebieg krzepnięcia krwi?

Kiedy warto sięgnąć Calcium Krystalicznie Czyste?

Calcium Krystalicznie Czyste będzie niezastąpione kiedy :

– chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów – wapń pomoże utrzymać je w odpowiedniej kondycji i zmniejszy częstotliwość wizyt u dentysty

– pracujesz fizycznie – Calcium Krystalicznie Czyste zadba o Twoje kości i wzmocni je szczególnie w okresie wytężonego wysiłku fizycznego

– masz problemy z krzepnięciem krwi – pomoże w prawidłowym przebiegu krzepnięcia

– chcesz utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny

– postanawiasz zatroszczyć się o swoje serce – Calcium Krystalicznie Czyste odgrywa rolę w prawidłowym działaniu układu naczyniowego i pracy serca

– ponadto dobrze przyswajalna wapń uczestniczy w dużej ilości procesów metabolicznych. Wśród nich warto zaznaczyć :aktywację niektórych enzymów, przewodnictwie bodźców nerwowych, przepuszczalności błon komórkowych czy kurczliwości mięśni.

Calcium Krystalicznie Czyste – niezastąpiony wapń na każdy dzień.

W ciągłym biegu łatwo przeoczyć uzupełnianie niezbędnych dla organizmu składników i witamin. Zresztą, samo uzupełnianie nie wystarczy – musisz zadbać o to, by Twój organizm mógł je właściwie przyswoić. Dlatego mamy dla Ciebie Calcium Krystalicznie Czyste – wapń, a dokładnie mleczan wapnia, który jest najlepiej przyswajalny przez organizm. Dzięki temu przy tej samej dawce, Twój organizm będzie mógł wchłonąć jej więcej, zamiast się jej pozbywać.

Calcium Krystalicznie Czyste jest całkowicie hipoalergiczne. Oznacza to, że nie zawiera żadnych pomocniczych substancji tabletkujących, musujących, aromatów, słodzików, barwników, sodu. Tym samym będzie idealny dla osób uczulonych na standardowe tabletki musujące.

Co znajdziesz w Calcium Krystalicznie Czyste :

  • Mleczan wapnia – najbardziej przyswajalna postać wapnia, którą Twój organizm będzie mógł szybko i dobrze wchłonąć
  • Sacharoza
  • Kwas cytrynowy
  • Calcium Krystalicznie Czyste nie zawiera żadnych pomocniczych substancji tabletkujących, musujących, aromatów, słodzików, barwników, sodu. Będzie niezastąpiony szczególnie dla osób, które mogą być uczulone na niektóre substancje występujące w tabletkach musujących.

Wapń – dlaczego jest tak ważny dla Twojego organizmu.

Wapń należy do jednych z najważniejszych jonów organizmu. To bazowy składnik mineralny organizmu, który bierze udział w tworzeniu tkanki kostnej. Odgrywa również ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowych czynności wielu mechanizmów regulacyjnych czy działaniu licznych enzymów. Zmniejsza również przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych, dzięki czemu wykazuje działanie przeciw-wysiękowe, przeciwobrzękowe, przeciwalergiczne i przeciwzapalne. Dlatego, jak sam widzisz, działanie Calcium Krystalicznie Czyste nie ogranicza się jedynie do wzmocnienia Twoich zębów i kości. Jego wachlarz działania jest znacznie większy!

Poniżej jest porównanie najbardziej popularnych preparatów oferujących wapń :

 Calcium Krystalicznie CzysteDoppel Herz Active Mocne KościCalcifosCalsin Osteo
Mleczan wapnia – najlepiej przyswajalnyx   
Inne postacie mniej przyswajalnego wapnia: węglan wapnia, octan wapnia xxx
Wapń3000mg1500mg500mgOk 1300mg
Jony wapnia350mg600mg126,7mg 
Pomocnicze substancje tabletkujące, musujące, barwniki lub podobneNIETAKTAKTAK
HipoalergiczneTAKNIENIENIE
Cena6,2820,9924,3023,45
Ilość saszetek/tabletek w opakowaniu206015060
Ilość saszetek/tabletek na dzień2122
Cena na dzień63gr35gr32gr78gr

Cena to nie wszystko.

Calcium Krystalicznie Czyste wypada w naszym porównaniu drożej w przeliczeniu dziennym, jednak jako jedyne spośród powyższych oferuje w swoim składzie najlepiej przyswajalny mleczan wapnia. Dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi najlepszą postać wapnia, która zostanie szybko wchłonięta i właściwie rozdysponowana po organizmie!

Calcium Krystalicznie Czyste – wygoda stosowania.

Calcium Krystalicznie Czyste jest w postaci saszetek. Wystarczy że wsypiesz saszetkę do szklanki z wodą, wymieszasz i wypijesz. Nie musisz przełykać żadnych tabletek! Ten sposób pozwoli również zadbać o dodatkowe nawodnienie dla Twojego organizmu.

Pamiętaj, by dla najlepszego efektu nie stosować preparatu Calcium Krystalicznie Czyste na czczo. Zawsze lepiej przegryźć jakąś kanapkę z rana ?

Przeciwskazania dla preparatu.

Jak w przypadku każdego innego preparatu, powinieneś dokładnie zapoznać się z ulotką lub skonsultować z farmaceutą przed użyciem Calcium Krystalicznie Czyste. Preparat nie powinien być przyjmowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.